بسته بندی صادراتی میوه خشک می تواند مانند بسته بندی در هر محصول همیشه برای تولیدکنندگان یک چالش اساسی محسوب می شده، چون خیلی از مشتریان هنگام خرید در نگاه اول شکل ظاهری و فیزیکی محصول را می بیند و تصمیم به خرید خود را قطعی می کند، البته مشتری کیفیت و کمیت را بعد از تایید شدن نوع بسته بندی لحاظ می کند. نحوه ی بسته بندی میوه خشک برای صادرات به کشورهای اروپایی و آسیایی هم نقش مهمی ایفا می کند، چرا که خود محصول که میوه ی خشک می باشد با استاندارد سازی بسته بندی و چیدمان میوه خشک در داخل بسته بندی رضایت مندی را افزایش می دهد.

نحوه ی بسته بندی صادراتی میوه خشک

میوه خشک شده به دو صورت قابل ارائه می باشد:

  • میوه خشک فله‌ای
  • میوه خشک بسته بندی شده

برای بسته بندی صادراتی میوه خشک یا همان چیپس میوه برای صادرات از دستگاه های تمام اتوماتیک بهره برده شده است تا محصول با کیفیت بالا و سالم و جذاب در اختیار مشتری قرار گیرد. ارائه بسته بندی های جدید با اشکال متنوع و در جعبه های با جنس های متفاوت و ابعاد گوناگون نقش به سزای در دنیای امروزایفا می کند، به این دلیل که وجود مناسبت های زیاد و اضافه شدن مراسم های خاص بین ادم ها اهمیت هدیه دادن و هدیه گرفتن را بالا برده است.

دستگاه های جدید بسته بندی صادراتی میوه خشک

با رشد و پیشرفت فناوری و تکنولوژی،شرکت تولیدکننده ی میوه خشک با استفاده از دستگاه های مدرن در کارخانه ی خود اقدام به تولید محصولات با کیفیت ودرجه ۱ و شکیل سعی دارد تا خدمات بهتر به مصرف کنندگان ارائه دهد.

دستگاه‌های بسته بندی میوه خشک به ترتیب عملکرد در خط تولید بدین گونه می باشد:

پک کادوئی میوه خشک

میوه خشک هم می تونه یک کادوئی دوستانه و سالم باشه

دستگاه برس زنی
دستگاه جداسازی و کنترل
دستگاه آنزیم زدایی میوه
دستگاه شستشوی مخصوص میوه جات
هوا دهی و خشک کردن سطح میوه
چگونه با بسته بندی جدید در رقابت پیشی می گیریم؟
چگونه با بسته بندی جدید در رقابت پیشی می گیریم؟
بسته بندی محصول در جهان دو نقش اساسی دارد
نگهداری کالا
معرفی بهتر کالا و تشویق مخاطب برای خرید آن
بسته بندی هم بخش اصلی از فروش را شامل می شود و یکی از راه های جذب و عرض اندام برای مشتری و خریدار می باشد.

تولیدکننده ی میوه خشک از آنجای به مشتری مداری توجه ویژه دارد با دیزاین خلاقانه و ساده و بکر و مشتری پسند و صادراتی محصول بهتری را در اختیار خریدار قرار می دهد. امروزه هم تنوع در سلیقه ها چالش بیشتری بین طراحان و تولیدکنندگان محصول ایجاد کرده است، قطعا ما هم در چالش تامین سلیقه ها به حوزه ی بسته بندی شکیل پرداختیم.

خرید میوه خشک با ضمانت در کیفیت

فراوری میوه ها و تبدیل آن به میوه خشک گاهی نسبت به خود میوه ی تازه برتری و طعم مطلوب دارد و امکان استفاده از هر نوع میوه با همون حس تازگی در هر فصول سال داراست.

برندهای میوه خشک برای ایجاد حس تازگی وطعم اصلی خود میوه و با حفظ خاصیت میوه ،با دستگاه های مدرن میوه ها را در بهترین حالت تبدیل به چیپس میوه یا میوه خشک می کند.

با دریافت نظرات مثبت از مشتریان خود با اطمینان پیشنهاد خرید میوه خشک را به شما می دهیم.

بازگشت به لیست